Blog

IHAADS | Tam Hizmet Reklamcılık Hizmetleri
Reklam Danışmanlığı

Reklam, Reklamcılık & Reklam Danışmanlığı

Reklam, pazarlamanın dört bileşeninden biri olan tutundurmanın içinde yer alır. Pazarlama diğer bileşenleri Ürün, Fiyatlandırma ve Dağıtımdır.
IHAADS | Tam Hizmet Reklamcılık Hizmetleri, Reklam alanında Kreatif Medya, Grafik Tasarım, İnteraktif Tasarım, Reklam Danışmanlığı ve Marka Danışmanlığı çözümleri sunmaktadır.

SEM

Dijital Pazarlama & Arama Motoru Pazarlamacılığı (SEM)

Arama Motoru Pazarlamacılığı (SEM), internet sitelerinin, arama motoru sonuç sayfalarındaki görülebilirliklerini arttırarak tanıtım yapan internet pazarlama yöntemleridir. Arama Motoru Pazarlamacılığı (SEM) Arama Ağı Reklamcılığı, Video Reklamcılık, E-Posta Reklamcılığı ve Sosyal Medya Reklamcılığını kullanır.

SEO

Dijital Pazarlama & Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), web sitelerini arama motorlarının daha rahat bir şekilde anlayabilmesine "taramasına" olanak sağlayacak şekilde arama motorlarının kriterlerine uygun hale getirilerek "web sitesinin optimize edilmesi" hedeflenen anahtar kelimelere ait arama moturu aramalarında yükseltilmesidir.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik İlke & Kurallarının Belirlenmesi

Kreatif Ajans müşterileri genellikle özel ve farklı ürün taleplerinde bulunurlar.
IHAADS | Tam Hizmet Reklamcılık Hizmetleri, bir kampanyayı destekleyecek olan tasarım ve yaratıcı fikirleri reklamlara uygulayarak en iyi sonucu alabilmek için geliştirmelerde bulunur. Kurumsal Kimlik İlkelerinin Belirlenmesi & Yönetimi bu duruma örnektir.